HypeGaming.sk - Diskusné fórum: (V) Žádost o UnBan

Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
(V) Žádost o UnBan
martas
Nick: martas
důvod: Obcházení banu
datum: 7.4.2021
admin: tomasek15852
popis: dostal jsem ban na nick _NEZNAMY_ že si mám změnit nick. Tak jsem i učinil. Jenže teďka když jsem se chtěl připojit tak jsem dostal ban za obcházení banu

Paulie
Neplatné rozhodnutí

Ahoj žádný aktivní druhý BAN nemáš, tak nevím proč vedle Technika k tomuhle kroku..
s technikem promluvím a bude mu dorozuměno!

UnBan by jsi již měl mít

Omlouváme se za nepříjemností

Paulie
Omlouvám se! měnit účty a pak si zaregistrovat 2 účty na webu a napojit se na ně pod stejnou IP adresou.. je docela špatný nápad po důkazech ze strany technika se ban opět nahazuje..

Takové podvody tady neplatí a platit nebudou!!

LOCK

Bermine
Dobrý den,

V první řadě se chci omluvit za to že jsem ban obcházel & lhal jsem o mém prohřešku, ale za můj nick kde jsem dostal originálně ban (Bermine), tak si myslím že jsem ban dostal neprávem. Zeptal jsem se Tomáše v chatu na to proč tento server je po vizuální stránce podobný hypixelu. Na to jsem dostal odpověď že to tak chcete, nacož jsem já odpověděl něco ve stylu "Minecraft server má nabídnout něco originálního a né kopírovat od ostatních serverů (SG, Hypixel)". Myslím si že stylem kterým jsem tyto servery zmínil tak jsem tím neporušoval pravidla, tudíž si myslím že mi ban byl udělen neprávem, tím pádem jsem obcházel ban který mi byl udělen neprávem. Nepředpokládám že dostanu úplný unban tak místo toho chci požádat o zkrácení trestu, jelikož jsem stále porušil jiné pravidla serveru.
V případě zmírnění trestu (nebo dokonce unbanu, ale to silně pochybuji) budu rád.
Také bych chtěl poprosit o smazání všech duplikačních účtů ("_NEZNAMY_", "martas", "NoName") kromě tohoto účtu (Bermine).

S pozdravem,
Bermine
Upravil Bermine dňa 08-04-2021 23:45

xPatres
Ahoj, dovol mi aby som ťa vyviedol z omylu. Ban bol na mieste a admin nepochybil. Ban bol oprávnený a v súlade s pravidlami. Pochybil si ty pretože si konal na vlastnú päsť miesto toho, aby si si overil fakty. Fakt je ten že keby som bol v tvojej situácii a myslel by som si že admin pochybil, ohlasil by som to vedeniu prostredníctvom fóra a počkal na ich preriešenie situácie a následne na konečný verdikt. Ty si sa rozhodol konať nerozvážne a obišiel si ban mysliac si že ti bolo ukryvdené čím si sa dopustil porušenia omnoho závažnejšieho pravidla s vyššim trestom a to je permaban. Nakoľko si každý zodpovedá za svoje činy v tvojom prípade to inak nebude. Preto ti unban udelený nebude.
S pozdravom Sofrii

Prejdite na fórum:

Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
(v řešení..)Žádost o Admina Žiadosť o Admina [CSGO] 2 07-05-2021 21:24
[v riešení]Žádost o Admina [TS3] Žiadosť o Práva [TS3] 4 06-05-2021 22:42
Vzorová žádost CS 1.6 Akademie 1 06-05-2021 09:38
[Z] žádost o buildera Žiadosť o Admina [MC] 3 06-05-2021 09:08
(P) Žádost o práva na JB Nábory Adminů [CS1.6] 5 02-05-2021 19:34
Kto je Online
Legenda uživateľa:
Vedenie, Správca, Developer, Grafik, CS 1.6 Hlavny Admin, CS 1.6 HLSA, CS Server Admin, CS 1.6 Admin, CS 1.6 Admin-Akademik, CS 1.6 Akademik, CS 1.6 Support, CSGO Hlavny Admin, CSGO HLSA, CSGO Server Admin, CSGO Admin, MC Hlavny Admin, MC HLSA, MC Server Admin, MC Admin, Hlavny Cheathunter, Cheathunter, Hl. Support, Admin TS3, Redaktor, MVP, VIP, Užívateľ

T3rm1x Offline
Browins Offline
Existence Offline
Paulie Offline
DarkOffline
xeeeinizOffline
bronislavswatt Offline
ZipyXOffline
Lord Offline
Winki95 Offline

· Registrovaní užívatelia: 85
· Najnovší užívateľ: Dark
Rýchle Odkazy
Anketa
Páči sa vám web po menším updatu?

Ano
Ano
35% [6 Hlasy]

Děkujeme Paulieee ❤
Děkujeme Paulieee ❤
59% [10 Hlasy]

Ne
Ne
0% [0 Hlasy]

Zalez!
Zalez!
6% [1 Hlas]

Hlasy: 17
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 25.03.21

Archív ankiet
Shoutbox
Pre pridanie správy sa musíte prihlásiť.

07-05-2021 17:05
Nová IP Zombie servera. Nový Patch s veľa zmenami ktoré spíšem do Patchov na fórum potom.

06-05-2021 23:48
Exi pošli do PMKA co potřebuješ , nevím jestli budu aktivní zítra

06-05-2021 23:45
Nevadí , pošli NA IG HLASOVKU 😂

06-05-2021 23:44
já to chci slovně Grin to je moc na dlouho

06-05-2021 23:44
Exi , napiš mi klido do PMKA

Návštevnosť
Reklama