ÚVOD SERVERY FÓRUM ADMIN TEAM BANLIST VIP AKTIVACE Přihlásit se
Čítať tému
HypeGaming.sk » Counter Strike 1.6 » Nábory Adminů [CS1.6]
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
[V řešení] Rhea | HLSA | JB
xRheaCZ
*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*

1. Vek minimálne 17 rokov (v opačnom prípade Akadémia)* - Splňuji
2. Byť vlastníkom originálnej hry CS 1.6 - Splňuji
3. V príslušnej sekcií mať nahratých minimálne 10 hodín - Nesplňuji (Domluveno s Pauliem)

Žiadosti mimo vzor budú automaticky zamietnuté!
V prípade zamietnutia žiadosti je možné ďalšiu žiadosť poslať až mesiac po zamietnutí tej predošlej.
Ak bude Vaša žiadosť okopírovaná z iného zdroja, bude ihneď zamietnutá.
HLSA môže udeliť uchádzačovi výnimku alebo dodatočné podmienky.

*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*--*

1) Jméno na forum - xRheaCZ

2) Jméno ve hře - ;Rhea;

3) Věk - 26

4) odkaz na Stats - HlStats nefunguje (Píše mi to: file not found)

5) Vaše SID - STEAM_0:1:208607920

6) něco o vás - Do nového roku jsem si dal předsevzetí a to, že nebudu nikomu sdělovat své osobní info. (Omlouvám se)

7) Vaše bany/prohřešky (i mimo HG) - Zde na HG žádný ban nemám. Jestli sem mohu dát i odkazy na veškeré bany, tak je máte zde: 1 ban

8) Proč zrovna vy by jste měli být součást A-teamu - Chci se podílet na vývoji portálu a být ním přínosem

Paulie
Ahoj hlsa F0RD si tě přiklepne a dá ti verdikt zatím v řešení
i.imgur.com/50nZitn.gif

F0RD
Vyjadrenie

Žiadosť Neutrál
Nadávky do rodiny to máš u mňa veľké -
Reklama : -
Neustále žiadosti po portáloch nevyšlo ti na konkurečnom portály tak žiadaš u nás -

Žiadna aktivita či na TS3 alebo na webe -
Taktiež neviem ako hráš či ovládaš či neovládaš pravidla.
Okamžitá žiadosť o HLSA to je vtip ??

Môj verdikt : Ešte není pravý čas na to aby si sa vôbec pokúsil o admina a to ešte dokonca HLSA si sa zbláznil ??
Skús byť prospešný pre portál či návrhmi alebo nejaké vylepšováky o 1 Týždeň si požiadaj zasa uvidíme čo sa zmenilo

.:LOCK:.

Paulie
Hráč mi napsal abych prověřil žádost..

prohřešky staré 4 roky, za tu dobu se mohl žadatel napravit, samozřejmě nejdříve se žádá o admina to víme všeci...
hlstats nefaka, o tom vím nějakou chvíli pracují na opravě...

co se mi nelíbí tak je ban co si dostal u konkurence

Dnes jsi dostal ban za FK a tvoje snaha je minimální, což ti bylo vytýkáno i před lety v předešlých žádostech.

Zamítnuto.

nevím nevím dám ti 2 týdenní čas na nápravu jak u nás tak u konkurence a pak se uvidí jak se bude dál vyvíjet tvůj postup

xRheaCZ
F0RD napísal:

Vyjadrenie

Žiadosť Neutrál
Neustále žiadosti po portáloch nevyšlo ti na konkurečnom portály tak žiadaš u nás -

Môj verdikt : Ešte není pravý čas na to aby si sa vôbec pokúsil o admina a to ešte dokonca HLSA si sa zbláznil ??
Skús byť prospešný pre portál či návrhmi alebo nejaké vylepšováky o 1 Týždeň si požiadaj zasa uvidíme čo sa zmenilo

Nevím kde jsi vzal nadávky do rodiny, ale ok Wink

xRheaCZ
Paulie napísal:

Hráč mi napsal abych prověřil žádost..

prohřešky staré 4 roky, za tu dobu se mohl žadatel napravit, samozřejmě nejdříve se žádá o admina to víme všeci...
hlstats nefaka, o tom vím nějakou chvíli pracují na opravě...

co se mi nelíbí tak je ban co si dostal u konkurence

Dnes jsi dostal ban za FK a tvoje snaha je minimální, což ti bylo vytýkáno i před lety v předešlých žádostech.

Zamítnuto.

nevím nevím dám ti 2 týdenní čas na nápravu jak u nás tak u konkurence a pak se uvidí jak se bude dál vyvíjet tvůj postup

Ten ban mě odkazuje na jiného uživatele

F0RD
xRheaCZ napísal:

F0RD napísal:

Vyjadrenie

Žiadosť Neutrál

Nevím kde jsi vzal nadávky do rodiny, ale ok Wink

)Nespamuj tu : včera sme všetko vyriešili na tsku ale keď sa pýtaš na toto tak dobre : https://www.gamesites.cz/forum/nadavky-do-rodiny-jb-1-t170345.html . A prosím ak niečo chceš nerýp normálne sa pýtaj a dospej máš 26 rokov a nevieš si o sebe niečo zistiť.

..::LOCK::..

Prejdite na fórum:
ServerBook.cznonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverůTS3TOPlist